Zateplení Brno a okolí

Zateplení Brno je trendem poslední doby. Stále více lidem dochází, že je to operace, která má smysl. Jestliže ještě existuje někdo, komu zdá malicherné utrácet tisíce korun za zateplení domů Brno, pak vás snad na následujících řádkách přesvědčíme, že tato investice není krátkozraká.

Jde totiž především o ceny energií, které se neustále zvyšují. V důsledku toho je třeba hledat účinné metody, jak  zbytečně neutrácet. Nejlepší metodou není s teplem šetřit takovým způsobem, že doma nepustíte radiátory, i když je venku opravdu dost nevlídné počasí. Nejlepší metodou je totiž naučit se s teplem zacházet hospodárně.

Jak správně využívat teplo

A za tou formulací „zacházet s teplem hospodárně“ stojí jediná věc – uzpůsobit tomu svoje obydlí. Největším morem jsou takové stavby, jejichž tepelná izolace je na žalostné úrovni. Jejich obyvatelé pak topí na plno a i tak si stěžují, že je jim zima.

V domě, který si prošel zateplením budov Brno, teplo vznikající v jeho vnitřku tam taky pěkně zůstává. Je jednoduše perfektně využito. A dobré je také zmínit ekologický prvek. Zateplení budov Brno má za následek to, že se sníží účinek tepelného ostrovu města. A hlavně, budiž pochválena každá kilowatthodina, která není nesmyslně vyplýtvána.

Zateplení fasád Brno i zateplení budov Brno se těší velké přízni i ze strany státu, který tyto projekty podporuje prostřednictvím programu Zelená úsporám, na nějž v roce 2014 navazuje program Nová zelená úsporám.

A výčet výhod ještě nekončí. Zateplení domů Brno má i ten efekt, že se vyřeší problém vlhkých zdí – problém, který je způsoben srážením vodních par na studené zdi. Konec tvorby plísní, bezpečnější prostředí pro vás i vaši rodinu.

Zateplení Brno prostřednictvím polystyrenu

Zateplení fasád Brno provádíme dvěma základními způsoby. Pomocí minerální vaty anebo použitím polystyrenu.

Pod zateplením fasád Brno polystyrenem si představte lepení pevných izolačních desek tmelem na obvodovou stěnu. Desky se pak lehce ukotví a pak omítnou probarvenou omítkou, ve vrstvě o velmi tenké šířce. Tuto technologii doporučujeme u zděných budov a je vhodná nejen u novostaveb, ale rovněž u zrenkonstruovaných budov.

Jak se provede zateplení fasád Brno minerální vatou

Pro tento způsob se používá zvláštní látky nazvané minerální vata. Ta má kolmá nebo podélná vlákna. Izolační desky jsou pak lepeny speciálním lepidlem. Minerální vaty se hodí na různé typy obvodového zdiva, jsou prodyšné a kromě toho nehořlavé.

zatepleni_brno
Zateplení Brno – krok k úspoře peněz

Způsob zateplení fasád Brno si můžete vybrat na základě charakteru stavby a jejího vnějšího okolí. Je to jen na vás. Určitě ale nevolte pro provedení této operace nějaké firmy s pochybnou pověstí. Je to velmi sofistikovaná práce, kterou mohou provést jen kvalitní řemeslníci. Špičkovou firmou provádějící zatepleni Brno je právě naše společnost. Kontaktujte nás a objednejte si zateplení domů Brno, jde-li vám o bezpečný domov a také o úsporu za energie. Neplaťte zbytečně moc energetickým firmám, určitě najdete mnoho lepších věcí, za které se vyplatí utrácet.

Prohlédněte si naši nabídku na těchto webových stránkách. A máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám poradíme. Náš tým profesionálů Vám doporučuje službu zateplení Brno.