Betonové ploty Brno a okolí

Betonové ploty Brno mají oproti jiným variantám řadu výhod. Plot z tohoto materiálu vám vydrží celé věky a nehnou s ním ani třeskuté mrazy, ani ničivé větry, ani vlhkost, zkrátka nic. Betonové ploty jsou ochranné, jsou jednoduché a dokážou být také velmi hezké. Nemusíte kvůli nim kopat základy, nemusíte je nijak udržovat a kromě toho variantou betonového plotu Brno volíte variantu ekologicky šetrnou.

Jak se sestavují betonové ploty Brno? Tak jednoduše, že jednodušeji už to nejde – nejdříve postavíme průběžné sloupky kolem vašeho pozemku. A mezi tyto sloupky pak skládáme na sebe betonové desky. Boční hrany desek jsou tvarovány tak, aby zapadly do drážek ve sloupcích.

Počet desek se odvíjí od vaší představy o výšce plotu – jestli potřebujete půl metru, metr, nebo třeba dva metry, to je úplně jedno. Skládání betonových desek je založeno na úplně stejném principu, jako dětské stavebnice.

Stejně jako desky je i sloupek odlit z odolného betonu.

Kalkulace ZDARMA
a bez závazků

Vytvoříme pro Vás kalkulaci dle Vašich potřeb. Stačí kliknout na tlačítko níže.

betonove-ploty-brno
Betonové ploty Brno mohou být vysoce estetické

Betonové plochy mohou nabývat mnoha barev a vzorů. Pokud jste žili v domnění, že betonové ploty jsou šedé a nevzhledné, pak se podívejte do našeho vzorníku. Určitě vás přesvědčí o opaku.

Ostatně, dekor betonového plotu Brno si můžete realizovat také svépomocí. Máte-li představu plotu o stejné barvě, jako je vaše fasáda, tak v případě betonového plotu není žádný problém. Můžete si jej natřít, jak potřebujete.

Kompletně rozebíratelný, bezúdržbový a odolný betonový plot Brno se dá pořídit u naší společnosti za velmi příznivé ceny. Výborná varianta pro rodinné domy i chaty, provozovny, průmyslové objekty nebo zahrady.

Gabiony ploty Brno

V naší nabídce pamatujeme i na ty, kteří dávají přednost variantě drátěných kontejnerů naplněných štěrkem – neboli tzv. gabionům. Gabiony ploty Brno jsou moderní estetické ploty, jež jsou stabilní a zvláště dobře se hodí pro oplocení svahovitých pozemků. Také tyto ploty se těší velké popularitě u svých příznivců díky svojí velké variabilitě, snadnému způsobu sestavování a vysoké odolnosti.

Proč si vybrat plot právě od nás

Nabízíme kompletní oplocení pozemku betonovým nebo gabionovým plotem. Kontaktujte nás a spolu navrhneme takový plot, který se vám bude líbit. Disponujeme širokým výběrem, výhodnými cenami a vynikajícím zákaznickým servisem pro betonové ploty Brno.

V rámci služeb stavební práce řešíme: oprava betonového plotu