Rekonstrukce domu Brno a okolí

Rekonstrukce domu Brno, je velmi široký pojem. Na naši společnost se zákazníci obrací jak s požadavky na drobné úpravy fasády nebo interiéru, tak i ti, kteří stojí o kompletní vybourání některých zdí, vytvoření nové fasády, zateplení, rekonstrukci elektroinstalace Brno, opravu střechy nebo vybudování nového podlaží či půdní vestavby. Rekonstrukce někdy neznamená jen opravu, ale také kolikrát i bourání a opětné vybudování.

Individuální přístup – jediná správná volba

Z toho je patrné, že k rekonstrukci domu Brno ani nelze přistupovat jinak, než individuálně. Nemusíte se ničeho obávat. Naše firma zvládá všechny výše uvedené činnosti. S rekonstrukcemi máme letité zkušenosti – konkrétně tedy osmnáct let. To je totiž doba, po kterou na trhu působíme. Jakýkoli projekt tohoto druhu chápeme jako velkou výzvu. Pokud tedy zvolíte pro rekonstrukci svého domu nás, najdete v nás skvělé partnery. Poradíme vám, jak při rekonstrukci domů Brno postupovat a společně s vámi realizaci zakázky pečlivě naplánujeme a provedeme. Váš dům získá novou tvář, která bude vyhovovat vám i vaší peněžence.

Na co se musíte připravit

Vězte, že tato operace je náročná na přípravu i na samotnou realizaci. Stane se, že během rekonstrukce domů Brno vyjdou najevo závady na stavbě, které nebyly před zahájením prací vůbec patrné. Vyskytují se komplikace, které je těžké odstranit, neboť jejich řešení generuje další komplikace. To je důvod, proč na rekonstrukci domu musí být povoláni opravdoví odborníci, kteří jsou schopni opravit nejen zřejmé škody a nedostatky, ale také vědí, jaké práce je třeba vykonat, aby byly odstraněny rovněž příčiny těchto škod.

Aby se z rekonstrukce domu Brno nestal chaos

O budovu je tedy nutné se postarat komplexním způsobem. I proto striktně doporučujeme – neobracejte se s rekonstrukcí domu Brno na pochybné společnosti nebo řemeslníky ani se nesnažte ušetřit finanční prostředky tak, že na jednotlivé dílčí práce povoláte různé firmy. Každý má pak jiné časové požadavky, každý má jiný styl práce a z celé operace se stává chaos.

Jak by to mělo správně vypadat

Pravidlem číslo jedna při rekonstrukci domu Brno je – mít dobrý plán a postupovat podle něj. Kvalitní a organizovaná skupina odborníků, která provádí rekonstrukci, zvládne promyslet cokoliv. Ověří, jaké plánované stavební úpravy jsou proveditelné. Zařídí, aby materiál potřebný pro všechny práce, dorazil včas. Provedou statická měření, aby zjistili, kde je třeba provést bourání. Provedou veškerou rekonstrukci svislých konstrukcí, zvládnou lešenářské i sádrokartonářské práce, zhotoví jádrové omítky, opraví nebo položí novou podlahu. Zvládnou zateplit fasády, svedou vykonat všechny montážní práce (elektřina, voda, plyn, klimatizace), vymění okna a dveře, realizují  celkové odvodnění, izolaci proti vlhkosti i sanaci objektů, případně okolních znečištěných pozemků.

rekonstrukce_domu_brno

Mluví za nás výsledky

Osmnáct let je doba, během níž už jsme si dokázali poradit s velkým množstvím objektů. S některými z nich se můžete seznámit na příslušných materiálech uvedených na těchto webových stránkách. Jsme firma zakládající si na všestrannosti a profesionalitě všech našich zaměstnanců. Pokud se váš dům nachází v okrese Brno-město, případně Brno-venkov a hledáte vhodného partnera pro váš projekt z blízkého okolí, pak jste našli správně. Neváhejte nás kontaktovat. Už se na vás těší tým rekonstrukce domu Brno.