Montáž stropních podhledů Brno a okolí

Montáž stropních podhledů Brno je určitě každý ocení, neboť při stavbě nebo rekonstrukci našeho obydlí máme nutkání něčím svůj domov ozvláštnit. Použít nějaký originální dekorativní prvek, na němž spočine zrak našich návštěvníků. A vůbec nejlepší je, když se nejedná o samoúčelnou kuriozitu, ale když jde o něco funkčního, něco, co se postará o vyšší kvalitu života v domácnosti.

Stropní podhledy jsou v poslední době často vyhledávanou a oblíbenou variantou. Mají osobitý půvab a navíc slouží i jako tepelná a protihluková izolace. Proto jsme i tyto stropní podhledy zařadili do naší široké nabídky.

Je jen na vás, jaký materiál si vyberete.

Sádrokartonové podhledy Brno

Tento typ zaujme především díky univerzálnímu použití a taky díky příznivé ceně. Sádrokartonové podhledy Brno se namontují na jednoduchý rošt. Zakrývají nosný systém stropu a zakryjí i vedení různých instalací, kabelu a vzduchotechniky. Dále zlepší akustické a tepelně izolační vlastnosti konstrukce.

Stropní plastové podhledy Brno

Montáž stropních podhledů Brno, stejně jako sádrokartonové podhledy, se montují na zavěšenou konstrukci. Ta bývá tvořena dřevěnými latěmi. Latě jsou silné dva centimetry a zhruba čtyři centimetry široké. Na tyto latě se pak stropní podhledy přibíjí hřebíčky. Mezi latě se pak dá vložit polystyrén pro zkvalitnění zateplení. Polystyrén se přitom nařízne přesně mezi latě.

Plastové podhledy jsou také oblíbenou variantou – mají vysokou trvanlivost a jednoduchou údržbu. Na jejich očistu stačí voda se saponátem. Nečistoty setřete houbičkou či mikroutěrkou.

Kazetové stropní podhledy

Velice elegantní variantou, která se postará o zlepšení technických vlastností stropu, jsou kazetové stropní podhledy Brno. Jsou použitelné do všech typů interiéru. Nad jejich výběrem nemusíte váhat ani pokud si zařizujete nový rodinný dům, ani pokud jste majitel prodejny nebo kanceláře. Často jsou také k vidění v nemocnicích. Jejich výtečnou vlastností je totiž skutečnost, že kazety jsou maximálně hygienické. Nepodporují růst bakterií ani jiných nevítaných mikroorganismů a nejsou zdrojem toxických nebo karcinogenních látek. S kazetovými stropními podhledy vytváříte prostředí, ve kterém se každý může cítit bezpečně.

montaz-stropnich-podhledu-brno
Minerální podhledy Brno

Podhledy z minerálních vláken dobře snášejí vlhké prostředí. Je tedy zřejmé, kde se dobře osvědčují – právě v koupelně nebo v kuchyni, kde bývá vlhkost vysoká. Nad konstrukci je možné realizovat zateplení, o nějž se postará minerální vata.

Co získáte tím, že zvolíte stropní podhledy

Vlastnosti jednotlivých materiálů stropních podhledů se nepatrně liší. Jedno ale mají společné všechny typy – stropní podhledy vždy skvěle účinkují na zkvalitnění prostorové akustiky i stavební akustiky. Vedle skvělých akustických vlastností mají stropní podhledy také opravdu dobré mechanické a požární vlastnosti. Design si můžete zvolit z nespočetného množství variant, z široké palety barev s matným či lesklým povrchem. V případě kazetových stropních podhledů si také můžete navolit rozměry jednotlivých kazet. Výběr stropních podhledů tedy dává prostor pro vaše tvůrčí schopnosti. Nejde totiž jen o zkvalitnění prostředí vaší domácnosti, o zvýšení její bezpečnosti, ale také zlepšení estetických vlastností. Strop, který bývá poměrně opomíjeným prostorem, se může proměnit ve vizuálně příjemnou arénu.

Montáž stropních podhledů Brno jedině u nás

Chcete-li žít v moderním interiéru dvacátého prvního století, neváhejte a zvolte montáž stropních podhledů od kvalitní brněnské firmy. Naši kvalifikovaní odborníci se postarají o všechno, co je třeba pro montáž stropních podhledů Brno.