Rekonstrukce lodžií Brno a okolí

Rekonstrukce lodžií Brno vyžaduje to stejně, co zmiňujeme u balkónů. Jsou to části domu, jež jsou vystaveny nepříznivým vlivům počasí. Silný vítr, prudké nárazové deště, zimní mrazy... střechy tyto podmínky snáší lépe, jsou totiž masivní a silné. Ale lodžie nebo balkóny z pochopitelných důvodů nejsou tolik odolné a tak nedokážou extrémnímu počasí tak dobře vzdorovat. Proto se nedivte, když se u těchto prostor, třebaže se jim pečlivě věnujete a jednou za čas provádíte určité generální opravy, po čase objeví vady. Ať už je to zatékání, koroze některých částí konstrukce nebo dokonce narušení statiky – jediné východisko ze situace je rekonstrukce lodžií Brno. Tato operace sice nepříjemně zacloumá rodinným rozpočtem, ale aspoň pak máte jistotu, že budete mít od problémů s lodžiemi na dlouhou dobu pokoj – rekonstrukce totiž prodlouží životnost lodžií o dlouhé dvě desítky let.

Co je cílem správné rekonstrukce lodžií Brno

Logicky je cílem rekonstrukce prodloužení životnosti lodžií, jejich vysoká kvalita a užitná hodnota. Co přesně se pod tím skrývá?

Stěna oddělující interiér od venkovního prostoru musí mít vynikající izolační a tepelné vlastnosti. Teplo vyrobené domácností nesmí unikat do okolního ovzduší a naopak nepříjemný chlad nebo vlhkost zvenčí se nesmí dostat dovnitř. Další věcí je bezpečnost: lodžie přitahují pozornost malých dětí, které se rády kochají pohledem do širokého okolí. V takovém případě je nemyslitelné mít zde příliš nízkou, zrezivělou nebo děravou konstrukci zábradlí.

Důležitým prvkem je také estetický dojem. Lodžie je krásně vidět zvenčí, přitahuje pozornost kolemjdoucích. Je tedy dobrou vizitkou obyvatel domu nebo bytu, pokud zrekonstruovaná lodžie vypadá dobře.

Jak postupujeme

Naši odborníci se seznámí se stavem vaší lodžie. Obyvatelé domu už mají zpravidla ucelenou představu o tom, jaké kroky je nutné podniknout. Před samotným zahájením prací vám ale můžeme poradit, jaké další práce by se měly pro zvýšení bezpečnosti, funkčnosti a dobrého vzhledu lodžie provést.

Mezi rutinní činnosti, jež během rekonstrukce lodžií Brno děláme, patří výměna oken a balkonových dveří, opravy podlah (s ohledem na zlepšení schopnosti hydroizolace) a demontáž nějakým způsobem narušené nebo nevyhovující původní stěny.

Také jsme schopni zařídit zasklení lodžie a pokud zábradlí volá po výměně z důvodů, jaké jsme si uvedli v jednom z předchozích odstavců, opravíme vám jej nebo jej demontujeme a instalujeme zábradlí nové.

V případě zábradlí užíváme kvalitních ocelových profilů s důkladnou povrchovou úpravou. Zábradlí disponuje výplněmi z kvalitních bezpečnostních lepených skel, takže se nemusíte bát, že vaše dítě při některé z jeho dobrodružných her výplň zábradlí prolomí a ošklivě si ublíží. Pro zábradlí je nutné provést technické úpravy pro zasklívací systém. Na přání zákazníka můžeme nainstalovat i zábradlí nerezové, tedy bezúdržbové. Takové zábradlí může být pouze jen nerezové a nebo s přídavnými latěmi. Ty mohou být dřevěné, platové, nebo je možné použít karbolux.

Rekonstrukce lodžií Brno má za následek kvalitnější život i uvnitř domácnosti

Rekonstrukce lodžií je pozitivním přínosem také pro život v interiéru. Správně provedená rekonstrukce lodžií Brno má za následek snížení rušivého hluku z okolí a snížení spotřeby energií na vytápění. Pokud méně tepla uniká ven z domácnosti, pak jej logicky méně spotřebujete. A nakonec, zrekonstruované lodžie znamenají větší zabezpečení vašeho domova proti případnému vloupání.

Bydlíte v Brně a rozhodli jste se pro změnu? Obraťte se na naši společnost. Naši zaměstnanci pro vás zařídí vše, co je třeba pro rekonstrukci lodžií Brno.

rekonstrukce-lodzii-brno