Výroba mříží Brno a okolí

Výroba mříží Brno na okna a dveře je nejlepší volbou, protože takové bezpečnostní mříže ochranní váš krásný dům či byt proti vandalismu a nebo i vloupání. Pocit bezpečí přitom není vykoupen nepříjemným svíravým pocitem toho, kdo se nachází uvnitř. Leckdo se totiž bojí, že nechá-li zamřížovat okna svých domovů, bude se pak cítit jako ve vězení.

Tak tomu ale není. Lehká a kompaktní instrukce mříží Brno a jejich atraktivní design způsobuje, že ve dne si jich ani nevšimnete, v noci si ale můžete být jisti spolehlivou ochranou.

Jak vypadá výroba mříží Brno

Výroba mříží Brno je součástí naší profesionální a osvědčené kovovýroby a zámečnických prací. Naše mříže do oken jsou vyráběny tak, aby vydržely i ty největší zátěže.

Mříže děláme podle individuálních potřeb každého zákazníka. Vyjdeme vstříc těm, kteří vyžadují mříže ozdobné i těm, jimž úplně stačí jednoduché pevné mříže.

vyroba-mrizi-brno

Klíčovou záležitostí je vždy správná instalace. Mříže se nešroubují zvenčí, musí být zásadně ukotveny zevnitř. Povrch kovaných mříží se upravuje lakováním. Doporučujeme vám pozinkování mříží a jejich vrchní úpravu práškovým lakem.

Pokud si nejste jisti, jak vhodně našroubovat mříže, pak nám dejte vědět. Naši kvalifikovaní odborníci vám instalaci rádi zajistí.

V čem spočívají výhody mříží?

Pokud se v dnešní době mluví o ochraně domácností, většinou se má na mysli elektronická ochrana bytu. K pořizování bezpečnostních systémů lidi zpravidla dovede předchozí špatná zkušenost. To je přirozená reakce majitelů bytů a domů – vloupání nebo nějaké násilné poškození jejich majetku je takovým šokem, že se pak tito majitelé snaží zajistit svůj domov tím nejkvalitnějším a nejdražším, co je k dispozici. Nejdražší varianta ale nemusí za každou cenu znamenat, že je také nejlepší. Rafinované bezpečnostní systémy ale totiž nejsou neprůstřelné, také mají svoje chyby. A kvůli základní ochraně domova často nemusíme platit desítky tisíc korun. Mechanické zajištění v podobě před okenních rolet, bezpečnostních dveří a právě mříží do oken je jednodušší a výrazně levnější.

V jednoduchosti je krása

Asi ideálním řešením, zvláště pro honosné byty v činžovních domech, je kombinace obou variant – tedy jak mechanické, tak i elektronické prvky. A k tomu samozřejmě dobrá pojistka.

Ale pro určité typy obydlí jsou bezpečnostní mříže maximálně postačující. Jakmile je jednou instalujete, už s nimi nemusíte dělat nic – žádná kontrola, žádná údržba. Mříže v oknech budou stejně spolehlivě chránit teď jako i za deset let.

Jednoduché mechanické zajištění tedy zvláště doporučujeme pro ochranu vaší chaty nebo dílny.

Každá zakázka je ryze individuální

Výroba mříží Brno, jejich návrh a výsledná montáž, to vše je kalkulováno v závislosti na rozsahu prací. Obecný ceník mříží by tedy byl trochu zavádějící, proto pokud chcete vědět, kolik vás to bude stát, kontaktujte nás a my vám vypracujeme předběžný cenový odhad.

Investujte do pocitu bezpečí

Využijte této nabídky. Nechte si od prověřené a solidní firmy sídlící v Brně zajistit mříže do oken vyrobené z kvalitních materiálů a splňujících ta nejpřísnější bezpečnostní kritéria. Navíc fungující dobře i po estetické stránce, takže můžou svým vzhledem skvěle korespondovat s designem oken nebo interiéru.

S mřížemi do oken se nemusíte bát vloupání a škod na majetku. Dopřejte vaší domácnosti klid, jaký si zaslouží a využijte naší služby výroba mříží Brno.