Plastová okna Brno a okolí

Plastová okna Brno jsou čím dál tím žádanější. Domov bez oken, to jednoduše nejde. Tak, jako my lidé dýcháme ústy, tak i domy potřebují dýchat – prostřednictvím oken. Neboť právě okna umožňují výměnu látek mezi domovem a okolním světem.

S transportem látek to ale není zase tak jednoduché. U některých látek je jejich transport žádoucí ve vysoké míře, u některých méně a některé by se vůbec neměly dostávat z domácnosti ven nebo naopak.

Selektivní transport látek

Co se týče první kategorie, tam bychom měli zařadit světlo – je důležité, aby domovy měly přístup k přirozenému slunečnímu svitu. Pak je zde vzduch, ale ten už vyžadujeme jen v omezené míře. Pravidelná obnova vzduchu v interiérech je samozřejmý proces, který bychom měli provádět ideálně v průběhu celého dne. Vzduch je ale v zimních měsících chladný a zima je v domácnosti nežádoucí. A pak jsou zde substance, jež z venčí nechceme přijímat vůbec – sníh, déšť a také hluk.

Opačným směrem zase nesmí unikat teplo. To musí zůstat pěkně v domácnosti.

Tyto všechny faktory představují pro okna velkou výzvu. Na tom, jakým způsobem jsou schopné provést selektivní transport výše uvedených látek, můžeme poznat kvalitní okna od těch nekvalitních.

Plastová okna Brno mají vynikající vlastnosti

My se rozhodli vsadit na výrobu plastových oken Brno, která jsou u nás promyšleně sestavované a jsou založeny na moderních technologických postupech umožňujících jejich prvotřídní funkci.

Výborné vlastnosti našich výrobků z řady plastová okna Brno jsou podmíněny sofistikovaným komorovým systémem. Tří- a vícekomorová plastová okna jsou zárukou izolace vysoké kvality.

Rám oken vyztužuje kvalitní kov a výplň oken je samozřejmě tvořena sklem – může to být buď sklo izolační, nebo tvrzené sklo. Tak se nenechte mýlit, že je to jen plast.

Kalkulace ZDARMA
a bez závazků

Vytvoříme pro Vás kalkulaci dle Vašich potřeb. Stačí kliknout na tlačítko níže.

plastova-okna-brno

Odolnost vůči plísním i barevným změnám

Čím si vás získají plastová okna Brno? Plast je stálým materiálem. I po mnoha letech používání se neláme ani nedeformuje, zůstává jednoduše pevný a stabilní. Narozdíl od dřevěných výrobků plastová okna nepodléhají barevným změnám. Také jsou odolnější vůči plísním.

Všímejte si ukazatele Uw

Díky tomu častá a pravidelná údržba není tolik nutná. Plastová okna Brno jsou navíc bezpečná a – jak jsme již naznačili v úvodním článku věnovaném obecně plastovým výrobkům – plastové okna jsou úsporná a ekologická. Je to dáno výbornými hodnotami součinitele prostupu tepla (Uw).

Při nákupu oken si tohoto ukazatele určitě všímejte. Čím nižší hodnota, tím lépe okna zadržují teplo z domácnosti uvnitř, tím méně toto teplo uniká do okolního ovzduší. Nízký ukazatel Uw značí kvalitní plastová okna. Okna, díky nimž bude váš pohled na každé vyúčtování za energie o něco snesitelnější.

Vyberte si plastová okna Brno od odborníků

Rozhodli jste se, že právě tento typ oken chcete mít doma? Vyberte si z naší velké nabídky, porovnávejte vlastnosti oken a jejich ceny. Jakmile se rozhodnete, můžete přejít k vyplnění objednávkového formuláře. Jakmile si objednáte, za krátkou dobu můžete očekávat příjezd našich pracovníků, kteří se zhostí úkolu výměny oken.

Nová okna výrazným způsobem změní kvalitu bydlení ve vašem domově. Budete nadšení, jak skvěle fungují, jak jsou úsporná a jak dobře vypadají taková plastová okna Brno.