Kuchyně na míru Brno a okolí

Kuchyně na míru Brno je srdcem každého domova. Je to místo, kde probíhá čilý ruch, místo, které víc než kterékoli jiné působí na všechny smysly člověka. Je to místo, kde se schází celá rodina – při nedělních obědech, při výzdobě vajíček o Velikonocích, při pečení vánočního cukroví. Chystáme zde jídlo na rodinné oslavy, pijeme tu ranní kávu a v noci podnikáme loupežné výpady na ledničku.

Zapojte vlastní inspiraci

To jsou všechno skutečnosti, jež je třeba mít na mysli, když se plánuje kuchyně do nového bytu nebo domu. Máte-li tu možnost nechat si vyrobit kuchyni na míru Brno, doporučujeme sice se na jednu stranu vzít v potaz inspirace z katalogů nebo doporučení od přátel či bytových designérů, ale na druhou stranu zapojit také vlastní nápady. Každý má na kuchyni jiné nároky a je skvělé moci si přizpůsobit tento prostor obrazu svému. Doporučujeme vám kuchyně na zakázku od naší firmy.

Jak postupovat při plánování

U kuchyně na míru Brno hraje klíčovou roli praktičnost. Zařiďte si ji tak, abyste měli všechno důležité po ruce. Abyste měli přehled o tom, kde najdete jaké vybavení nebo nádobí a abyste se mohli během vaření, pečení a chystání krásně mezi tím vším pohybovat. Volte kuchyňskou linku vysokou tak, jak je to pro vás pohodlné. Pro talíře a hrnky volte prosklené skříňky, pro příbory a jiné kuchyňské náčiní zase praktické šuplíky. Důležité je také rozmístění spotřebičů. Pro zařizování kuchyně na míru Brno máme pár malých rad - například dřez by měl být trochu výš, aby se uživatel nemusil při mytí nádobí zbytečně hrbit, naopak varná deska může být i nižší. Je totiž praktické, když je vidět dovnitř všech kastrůlků, tedy i těch zadních. Od někdejšího trendu umisťovat troubu pod pracovní desku se pomalu upouští – trouba ve větší výšce přináší řadu výhod. Především tedy méně ohýbání a skutečnost, že přední deska trouby, která je při pečení horká, zůstane mimo dosah malých dětí.

Kalkulace ZDARMA
a bez závazků

Vytvoříme pro Vás kalkulaci dle Vašich potřeb. Stačí kliknout na tlačítko níže.

kalkulace_zdarma
Barevné provedení kuchyně

Trendy poslední doby nedoporučují sáhnout ani po sterilně bílé, ani po depresivní černé. Někomu sice tyto barvy pro kuchyni maximálně vyhovují a nelze mu to mít za zlé, ale bytoví designéři tvrdí, že dobře zvolené barvy dokážou kuchyni prozářit. Pokud máte barvy rádi, nebojte se vybrat kuchyňskou linku, podlahu, nábytek nebo závěsy v těch správných odstínech. Dobrou variantou jsou barvy příjemného jídla – světle hnědá, máslově žlutá, vanilková, jahodová, broskvová, hráškově zelená... takto vyzdobená kuchyně na zakázku jenom zvyšuje chuť k jídlu. Ostatně, není bez zajímavosti, že i švédská firma Ikea tento trend zachytila. Oblíbené Ikea Brno kuchyně vám můžeme poskytnout i my. Ikea Brno kuchyně jsou skvělou volbou, protože reflektují požadavky na praktičnost a ohromují skvělou cenou. Ti, kterým nevadí trochu menší volnost při designování vlastní kuchyně, si mohou vybrat kompletní Ikea Brno kuchyni a těšit se z praktického švédského stylu. Naši návrháři Vám její návrh přizpůsobí dle možností Vašeho prostoru kuchyně a poradí v začlenění dalších doplňků do kuchyňského celku.

Kuchyně na míru Brno od kvalitní brněnské firmy

Ať už vám imponuje jakýkoli typ kuchyně, s její realizací vám rádi pomůžeme. Na zařizování kuchyní na míru jsme odborníci. Kontaktujte nás – nezklameme vás.

kuchyne-na-miru-brno