Svařování i hliníku Brno a okolí

Svařování i hliníku Brno nechybí v naší široké nabídce služeb pro domácnost. Svařování je činnost, kterou čas od času potřebuje hodně domácností – takovou nejčastěji vyhledávanou záležitostí jsou trubky pro rozvody vody, topení a vzduchu. Je toho ale mnohem více, jak si zakrátko uvedeme.

Někdo si s pracemi takového druhu netyká. Přece jen, jedná se o takové činnosti, při nichž musí pracovník dbát na ochranu zdraví. Při svařování hliníku a nerezů se totiž vystavujeme vysokému riziku ohrožení zdraví. Toto riziko hrozí nejen nám, ale i ostatním členům domácnosti – přihodit se může všelicos. Pokud se vám nechce tohle riskovat, nebo pokud si nejste u svařování i hliníku Brno jistí v kramflecích, pak kontaktujte nás. Naše společnost vám pomůže. Provádíme svářečské práce na zakázku a díky naším kvalifikovaným pracovníkům ve špičkové kvalitě. Zvládáme svářečské práce hliníkových výrobků a výrobků z vysoce legovaných austenitických ocelí, které jsou více známé v obecném povědomí jako nerezové materiály.

Svařování i hliníku Brno

Hliník je lehký kov zbarvený do šedá. Taví se při teplotě 650°C a používá se často na výrobu slitin. Je to dobrý vodič elektrického proudu a proto se často využívá ve stavebnictví a v elektrotechnickém průmyslu. Jeho velký přínos pro domácnosti spočívá v tom, že materiály z hliníku vyrobené nerezaví a svařování hliníku Brno se dá zvládnout poměrně hladce. Jedním z osvědčených způsobů svařování hliníku je obloukové svařování. Koncentrovaný a stabilní oblouk zajišťuje během svařování hliníku vysokou kvalitu svarového kovu a plochý svarový šev bez přítomnosti strusky. Zvláště při stavbě potrubních vedení je tento pracovní postup dobrou volbou. Při některých aplikacích je ale vhodnější svařování střídavým proudem.

svarovani_i_hliniku_brno
Svařování nerezu Brno

Pokud existuje potřeba trvale spojit různé nerezové části, využívá se svařování nerezu Brno. Použití nerezových materiálů je v bytech a domech rovněž široké – nerezové zábradlí, nerezová schodiště, vozíky, vany, nerez madla, komínové stříšky, komínové vložky, nerezové rámy pro auta i desky, regály, nerezové police nebo nerezové pracovní stoly. Dokážeme pro vás ale zajistit výrobu těchto i mnoha dalších výrobků do interiéru či exteriéru.

Tento typ činnosti je prováděn mnoha různými způsoby a metodami, my pracujeme nejčastěji s metodami známými pod zkratkami TIG a MIG/MAG.

Na prvním místě je bezpečí

Pro svařování nerezu Brno ale platí stejné principy, jako pro výše uvedené svařování hliníku – především to, že naši zaměstnanci pracují s těmi nejkvalitnějšími materiály od osvědčených výrobců. Výsledkem práce jsou pak pevné útvary, které v domácnosti bezvadně plní svoji funkci.

Nejdůležitější věcí, již mají naši profesionální pracovníci na paměti, je bezpečnost: při svařování naši odborníci dodržují všechny nutné bezpečnostní postupy. Zajistí, aby se nic nepřihodilo nejen jim samotným, ale ani ničemu ve vaší domácnosti.

V čem spočívají výhody svářečských služeb od nás

Naše profesionální služby nabízíme za výhodných cenových podmínek. Jakmile si objednáte svařování hliníku Brno nebo svařování nerezu Brno od nás, můžete být ubezpečeni, že náš pracovník za krátkou dobu zazvoní u vašich dveří.

Spoléhejte na profesionály. Jde-li vám o to, aby svařování proběhlo v maximálním pořádku a nebylo ohroženo zdraví vás nebo vaší rodiny ani nedošlo ke škodě na majetku, pak využijte naši službu svařování i hliníku Brno.