Montážní práce Brno a okolí

Montážní práce Brno jsou další samozřejmou položkou v portfoliu naší společnosti. Doporučujeme je každému našemu zákazníkovi, který si objedná nějaký produkt, ať už jsou to nové plastové dveře, okna nebo plot. Koupě nového zařízení nebo vybavení pro vaši domácnost je totiž jedna věc, ovšem druhá věc je jeho správná instalace. Nemusíte si ale dělat těžkou hlavu, montážní práce Brno vás nenechají  ve štychu. Naši odborníci to za vás všechno udělají, s nimi máte jistotu, že výrobek nebude při montáži poničen a vy se nemusíte vůbec o nic starat. Navíc máte jistotu, že vaše nové vybavení do domu je správně namontované a může vám tak plně sloužit.

Montážní práce Brno včetně instalace plastových oken a dveří

Plastové dveře a okna jsou mezi zákazníky čím dál oblíbenější. V jejich prospěch hrají vynikající tepelně izolační a konstrukční vlastnosti. Jsou také velmi nenáročné na údržbu a díky široké paletě barev, vzorů a typů si zákazníci mohou mít takové dveře nebo okna, jaké si jen umanou.

Aby ale tyto dveře nebo okna pracovaly tak, jak mají, a aby byly jejich tepelně izolační vlastnosti maximálně využity, musí být odpovídajícím způsobem zabudovány do stavby. Montážní práce Brno nabízí tedy i instalaci plastových oken a dveří, tyto instalace jsou v zásadě docela jednoduché, vyžadována ale je pečlivost, čistota a respektování předepsané technologie.

Ve stručnosti nastíníme náš postup při montáži - nejdříve očistíme stavební otvor a překontrolujeme jeho rozměry. Poté navrtáme otvory pro turbošrouby, nahrubo vyklínujeme rám otvorového prvku do stavebního otvoru,do vodorovné polohy v určené výšce zaměříme a zaklínujeme. Potom rám ukotvíme zmíněnými turbošrouby, nasadíme křídla do rámu, zvlhčíme montážní spáru, již vzápětí zapěníme montážní pěnou. Důležité poslední dva kroky montáže jsou kontrola seřízení a funkčnosti a úklid všech vzniklých nečistot, z kování, z rámu i z těsné blízkosti nově nainstalovaných dveří nebo oken.

Montáž plotů Brno

Montážní práce Brno zahrnují i instalaci plotu, což je podstatně náročnější operace. Správně namontovaný plot je ale důležitý, jedině tak je totiž pozemek chráněný proti nezvaným návštěvám.

Během montáže stanovíme průběh plotu a určíme správnou vzdálenost mezi jednotlivými sloupky. Vyhloubíme základové díry a postavíme sloupky na svá místa. Další postup se odvíjí od toho, jaký typ plotu jste si vybrali. Konečným výsledkem je ale kvalitně postavený, stabilní plot, přičemž vy nemusíte během jeho montáže hnout ani prstem. Můžete se ale těšit z jistoty, že váš nový plot bude pevně stát a chránit váš dům i zahradu po dlouhé desítky let.

Kalkulace ZDARMA
a bez závazků

Vytvoříme pro Vás kalkulaci dle Vašich potřeb. Stačí kliknout na tlačítko níže.

kalkulace_zdarma
Montáže kuchyní Brno a blízké okolí

Montážní práce Brno nezapomínají ani na kuchyně. Nová kuchyně znamená velké množství vybavení a zařízení, které je třeba zprovoznit tak, aby kuchyně mohla bezvadně fungovat. Nová trouba, vařič, lednička, celá nová kuchyňská linka a spoustu dalších. Jednomu z toho může jít hlava kolem. I tady ale pomůžou naši odborníci. Montáž kuchyně Brno zvládnou velmi pohotově. Nejde ale jen o samotnou operaci montáže kuchyně, naše služby se zaměřují i na veškeré další činnosti s montáží spojené. Tak například u kuchyňské linky jsme schopni provést zaměření prostoru, poskytneme konzultace ohledně jejího správného provedení i konečnou montáž. Doporučujeme rovněž využít služeb našich instalatérů, kteří pomohou s úpravou instalací (plyn, elektroinstalace, vodoinstalace), to vše za použití kvalitních materiálů od ověřených výrobců.

Díky montážním pracím od profesionálů budete bydlet rychleji.

Usnadněte si práci. Využijte naši službu montážní práce Brno.

montazni_prace_brno