Zábradlí Brno a okolí

Tak jako k vidličce patří nůž, tak ke schodišti patří zábradlí Brno, jenž je přehlíženým exteriérovým nebo interiérovým prvkem. Pravdou ale je, že pokud se u něj podaří skloubit dobrý materiál, dekor a správné umístění v prostoru, vzniká příjemný estetický doplněk s vysokou užitnou funkcí jako přidanou hodnotou.

Pokud stavíte ve vašem rodinném domě nebo jakémkoli jiném objektu schodiště, uvažujte, jaké k němu připojíte zábradlí.

Nejvyhledávanějším materiálem k výrobě je nerezová ocel. Kromě ní si ale můžete vybrat také skleněné, hliníkové nebo dřevěné zábradlí Brno. Asi nejdůležitějším faktorem ovlivňujícím volbu materiálu je prostředí, v němž má sloužit.

Nerezové zábradlí Brno

Výhodou nerezové oceli je její široká využitelnost a variabilita. Proto z nerezu může být balkonové, schodišťové i venkovní zábradlí Brno. Tato zábradlí působí v interiéru velmi elegantně, v exteriéru je pak sázka na nerez pragmatickým řešením, neboť toto zábradlí nenáročné na údržbu dokáže odolávat rozmarům počasí.

Nerezové zábradlí na balkon nebo na schodiště snadno namontujete. Příznivým aspektem je taky nízká cena. Zvolit si můžete z několika různých možností sestavení. Zábradlí jsou vyráběna z kvalitních materiálů a samotné provedení je zpracováno do těch nejniternějších detailů.

Hliníkové zábradlí Brno

Kdo potřebuje zábradlí lehké a jednoduché, zároveň ale cenově příznivé, ten může zvolit hliník. Je to prvek skutečně lehký, bezúdržbový a navíc stálobarevný. Hliník vám vydrží v té podobě, v jaké jste jej koupili, celé věky. A nevyžaduje prakticky žádnou údržbu.

Jeho vlastnosti jej předurčují k tomu být skvělou volbou pro exteriérová zábradlí. Nízká hmotnost tohoto materiálu způsobuje, že hliníkové zábradlí představuje nižší zátěž na budovu a na balkón.

Také hliníkové zábradlí disponuje velmi jednoduchou a rychlou montáž. A životnost? Můžete se spolehnout, že vám tento doplněk bude věrně sloužit nejméně třicet let.

Skleněné zábradlí Brno

Z dosud probíraných typů zábradlí asi žádné nedokáže elegancí konkurovat skleněnému typu. Skleněné zábradlí je nezbytným doplňkem moderních interiérů. Je to funkční designový prvek, který se osvědčí na schodištích, na balkonech, terasách i u francouzských oken.

Zábradlí musí splňovat bezpečnostní kritéria, ale slouží současně jako estetický prvek par excellence. Naše výroba přináší zákazníkům nejen okouzlující skleněné, ale také prosklené zábradlí. Tyto bytové doplňky vám umíme navrhnout na míru tak, aby splňovaly vaše nejnáročnější požadavky a potřeby. Skleněné zábradlí Brno je jedním z prvků, jež vám umožní naplno vychutnávat požitek z bydlení na úrovni.

Vybrali jste si vaše zábradlí Brno?

To jsou v kostce shrnuty základní typy, které tvoří naši nabídku.

Vaše hrazení vám nejen podle vašich požadavků vyrobíme, ale taky jej přivezeme až k vám domů a budete-li si přát, přímo na místě (tam, kde potřebujete, aby plnilo svůj účel) jej sestavíme. Naším zájmem je poskytnout zákazníkovi maximální péči a komplexní servis.

Od toho, abychom k vám přijeli a přivezli zábradlí vašich snů, vás v tuto chvíli dělí jen několik kliků myši. Tak neváhejte a prohlédněte si naši nabídku. S námi najdete přesně takové řešení, které bude nejvhodnější pro váš dům i vaši peněženku.

zabradli_brno